Flota

Dysponujemy flotą nowoczesnych pojazdów marki Scania, Volvo oraz Mercedes. Dodatkowo w skład naszej floty wchodzą cementonaczepy marki Feldbinder i Spitzer oraz silosy Spitzer/Feldbinder o pojemności 60 cbm z własnym kompresorem. Wszystkie pojazdy spełniają najwyższe restrykcje normy emisji spalin EURO 6. 

Nasza baza samochodowa jest sukcesywnie powiększana i na bieżąco modernizowana. Pracujemy na najnowszym sprzęcie, żeby zapewnić naszym klientom maksymalną jakość wykonywanych usług. 
Nasze zaplecze techniczne dba o to, aby pojazdy były w każdej chwili gotowe do realizacji usług transportowych.

Flota transport Makowski
  • ciągniki siodłowe marki Scania, Volvo i Mercedes
  • cementonaczepy 37 mmarki Spitzer/Feldbinder 
  • silosy kiprowane 45m3 marki Spitzer/Feldbinder 
  • silosy kiprowane 60m3 marki Spitzer/Feldbinder 
Cechy pojazdów

Nowoczesność

Prowadzimy regularną politykę wymiary taboru. Aktualnie 100% z naszych ciągników siodłowych spełnia najwyższą normę emisji spalin EURO 6.

Niezawodność

W naszej flocie dominują pojazdy czołowych producentów naczep i ciągników siodłowych. Dzięki temu świadczymy usługi najwyższej jakości.

Stały monitoring

Każdy pojazd jest wyposażony w system GPS pozwalający na bieżące monitorowanie jego lokalizacji oraz nadzór nad realizowanym zleceniem.
© 2023 Transport Makowski . Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja
Fundusze europejskie logoRzeczpospolita Polska logoMazowsze logoUnia europejska logo
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies